24 lipca, 2024
Lifestyle

Kanał Zero z kolejnym znanym nazwiskiem. Zaskakujący pierwszy gość

Kanał Zero to projekt Krzysztofa Stanowskiego, który startuje już 1 lutego. Popularny dziennikarz sukcesywnie odsłania karty, przedstawiając osoby, które będą go współtworzyć. Do ekipy właśnie dołączyła znana z Telewizji Polskiej Izabella Krzan.

Krzysztof Stanowski przez kilka ostatnich lat był związany z Kanałem Sportowym. 41-latek tworzył audycje razem z Michałem Polem, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim. Kanał szybko zdobył dużą rzeszę fanów w serwisie YouTube. Obecnie subskrybuje go ponad milion użytkowników.

W październiku ubiegłego roku Stanowski odszedł z Kanału Sportowego. Szybko okazało się, że nie zniknie jednak z Internetu. Dziennikarz poinformował, że wkrótce zamierza otworzyć na YouTube Kanał Zero. Obecnie zostały tam umieszczone dwa filmy, w których popularny dziennikarz opowiada, co będzie można zobaczyć na kanale oraz przedstawia kulisy powstawania projektu.

Iza Krzan w Kanale Zero. Kim jest?

Izabella Krzan to prezenterka telewizyjna, która jest najnowszym nabytkiem Kanału Zero. Karierę zaczynała w konkursach piękności, ale przełomowym momentem był dla niej 2016 rok, kiedy to olsztynianka została Miss Polski.

Rok później Krzan trafiła do Telewizji Polskiej. Początkowo pracowała jako reporterka cyklu Lajk! emitowanego w Pytaniu na Śniadanie. Później została współprowadzącą popularnej śniadaniówki. Najczęściej występowała w duecie z Tomaszem Kammelem. Widzowie pamiętają ją także z Koła Fortuny, a także z prowadzenia Sylwestera Marzeń z Dwójką.

Po zwolnieniu z TVP 28-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała swoim fanom, że wkrótce znów będą mogli ją zobaczyć. Mało kto jednak się spodziewał, że Krzan dołączy do Kanału Zero. Dla olsztynianki sfera Internetu będzie nowym wyzwaniem. Jak sama wspomniała, będzie pojawiać się w pasmach porannych kanału.

Kanał Zero – kto w zespole Stanowskiego?

Krzysztof Stanowski zebrał już grupę kilkunastu ekspertów z różnych dziedzin. Izabella Krzan została drugą kobietą, którą będziemy mogli obejrzeć w produkcjach Kanału Zero. Wcześniej została zaanonsowana Monika Goździalska. Ta modelka i celebrytka pojawiała się dotychczas w programach typu reality show.

Dziennikarz stopniowo buduje napięcie, ogłaszając kolejne nazwiska, które pojawią się w Kanale Zero. Do zespołu Stanowskiego dołączyli dotychczas m.in. komentator meczów Premier League Andrzej Twarowski, raper Tede, publicysta Robert Mazurek, dziennikarz Marcin Meller, fizyk Tomasz Rożek, były piłkarz i ekspert Wojciech Kowalczyk czy youtuber Maciej „Człowiek Warga” Dąbrowski.

Pierwszy film już 1 lutego

Kanał Zero opublikował dotychczas dwa filmy, ale oficjalna premiera nastąpi w czwartek 1 lutego o 20:00. Przemysław Rudzki przeprowadzi wywiad z założycielem kanału – Krzysztofem Stanowskim. Co ciekawe, pierwszym gościem ma być prezydent Andrzej Duda – to już w ten piątek o 20.00!

Warto wspomnieć też, że Kanał Zero jeszcze przed startem ma już ponad 500 tysięcy subskrybentów.

Autor: Łukasz Brajczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *