GTA za darmo, Netflix z niespodzianką dla graczy 

\"\"

Netflix przygotował kolejną niespodziankę dla graczy. Od 14 grudnia abonenci platformy zyskają dostęp do The Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Edition. Tym samym, użytkownicy będą mieli okazję sprawdzić trzy części popularnej serii: GTA III, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas.  

Fani serii Grand Theft Auto mają powody do radości. Rockstar Games obecnie pracuje nad szóstą częścią popularnej gry. O szczegółach GTA VI przeczytacie tutaj. Tymczasem platforma streamingowa Netflix od 14 grudnia umożliwi abonentom ściągnięcie The Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Edition. To pakiet gier składający się z trzech tytułów: GTA III, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas. Oferta skierowana jest na urządzenia zarówno z systemem Android jak i iOS. 

Grand Theft Auto – fabuła trylogii 

Gra GTA III to pierwsza część przygotowana w technologii 3D. Akcja toczy się w Liberty City, mieście wzorowanym na Nowym Jorku. Metropolia natomiast składa się z 3 połączonych ze sobą wysp: Portland, Staunton Island i Shoreside Vale. Wcielamy się w pozbawionego wyrzutów sumienia przestępcę. Na miejscu czeka nas wiele zadań do wykonania. 

Vice City jest prequelem poprzedniej gry z tej serii. Gracz steruje Tommym Vercettim, który dopiero co opuścił więzienie i rozpoczął dalszą współpracę ze swoim byłym przełożonym – Sonnym Forellim. Jego zadaniem zaś jest założenie nowej filii narkotykowej w mieście. W grze czuć klimat lat 80. XX wieku. 

W ostatniej części trylogii przenosimy się do San Andreas. Tym razem, przychodzi nam grać jako Carl Johnson, który przed kilku laty uciekł z rodzinnego miasta w poszukiwaniu lepszego jutra. W grze dodatkowo pojawia się sporo nowych możliwości, niedostępnych wcześniej w serii. Dopracowano także wiele szczegółów pod kątem graficznym. 

GTA – opinie, kontrowersje

GTA należy do tytułów najchętniej wybieranych przez graczy. Oryginalne gry znajdujące się w zestawie zostały wydane w pierwszej dekadzie XXI wieku. Cała trylogia zebrała znakomite recenzje. Do dziś GTA III, Vice City i San Andreas znajdują się w gronie 50 najlepszych gier w historii według strony Metacritic. Zremasterowana wersja nie zyskała takiego uznania wśród fanów kultowej serii.  

Zaraz po wydaniu, w 2021 roku, trylogia prezentowała się kiepsko, zaś plastikowe postacie we wszystkich odświeżonych trzech częściach można uznać za karykaturalne. Od tej pory twórcy wydali łatki poprawiające funkcjonalność gier, ale niesmak pozostał. Teraz, miłośnicy GTA (i nie tylko) będą mogli sprawdzić, czy rzeczywiście The Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Edition jest tak słabe w porównaniu do oryginałów. 

Netflix poszerza ofertę dla graczy 

Netflix regularnie poszerza ofertę gamingową Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Edition to nie pierwszy, znany tytuł, który trafił do oferty tej marki. Popularna platforma streamingowa niedawno udostępniła grę Football Manager 2024 Mobile. Jej recenzję możecie sprawdzić tutaj. 

Autor: Łukasz Brajczewski

Fot. boob.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *