Bridgertonowie inspiracją dla organizatorów pikniku w Białymstoku

piknik bridgerton Białystok

Pierwszego i drugiego czerwca, czyli w ten weekend przy Pałacu Branickich możemy wziąć udział w niezwykłym pikniku. Sympatycy serialu Bridgertonowie będą zadowoleni, gdyż to właśnie ta produkcja zainspirowała organizatorów do stworzenia niezwykłej scenerii i atrakcji rodem z tego serialu.

Podczas pikniku pod Pałacem Branickich w Białymstoku nie zabraknie ciekawych atrakcji. Koce i kosze piknikowe, do tego gry w Pall Mall i badmintona oraz niezwykła muzyka na żywo w wykonaniu kwartetu smyczkowego, pozwolą nam poczuć się jak postacie ze wspomnianego kultowego serialu Netflixa.

Już 31 maja można było poczuć się jak postać z Bridgertonów. W tym dniu ulicami Białegostoku podążali wystylizowani na bohaterów serialu panie i panowie. Przebrani odwiedzili okolice muralu, który widnieje na ścianie jednego z bloków przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Pojawili się także w ogrodach Pałacu Branickich oraz na serialowym przystanku, znajdującym się tuż obok zabytku.

Zainteresowani wydarzeniem nie muszą martwić się biletami, czy ceną. Wejście jest całkowicie bezpłatne. Nie ma także ograniczeń, jeśli chodzi o ilość miejsc. Pikniki zarówno w sobotę jak i niedzielę rozpoczną się o godzinie 11, a zakończą o 19. Park dzisiaj i jutro zamienił się w miejsce w stylu brytyjskiej arystokracji, w którym nie zabraknie eleganckich rozrywek, kolorowych kwiatów oraz dźwięków pięknej muzyki. Za sprawą wielu atrakcji inspirowanych serialem Bridgertonowie, możemy wczuć się w role bohaterów z owej produkcji. To wydarzenie sprawi, że poczujemy się niczym dawna arystokracja, która często brała udział we wspaniałych ucztach, czy wydarzeniach.

Atrakcje inspirowane serialem Bridgertonowie dla każdej grupy wiekowej

W parku można bezpłatnie wypożyczyć kosze piknikowe, które są idealnym rekwizytem w czasie relaksu na trawie. Uczestnicy wydarzenia mogą wziąć udział w licznych atrakcjach towarzyskich. Mowa tutaj m.in. o badmintonie czy Pall Mall, który dość mocno przypomina grę w krykieta, w którą z pasją rywalizowało serialowe rodzeństwo. Na pikniku nie brakuje także atrakcji dla najmłodszych.

W tle da się słyszeć muzykę kwartetu smyczkowego. Zespół podczas pikniku wykonuje światowe hity muzyki pop w instrumentalnych aranżacjach.

„Bridgertonowie” to amerykański serial dramatyczny, osadzony w Anglii epoki regencji. Jest inspirowany serią powieści Julii Quinn. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 25 grudnia 2020 i od tamtej pory serial jest bardzo chętnie oglądany.

Jak widać, jest to kultowy serial, który oglądało już wielu z nas. Warto przyjść na piknik i poczuć się jak nasza ulubiona postać z tego serialu. Jest to także wspaniała okazja dla osób, które nigdy nie oglądały losów tytułowego rodzeństwa, by poczuć się jak szlachta, która niegdyś była polską elitą, wiodącą życie, o którym zwykli chłopi mogli tylko pomarzyć.

Patrycja Żero

Fot. Sylwia Krassowska, Polskie Radio Białystok

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *