Wkrótce nowy film z udziałem Chucka Norrisa. Kiedy premiera?

chuck Norris nowy film

Już niebawem, bo wielu latach przerwy, na dużych ekranach pojawi się nowy film z Chuck Norrisem. Zobaczcie, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć nową produkcję z legendą kina akcji.

Chuck Norris to jeden z najpopularniejszych aktorów kina akcji. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się jeszcze w latach 90. Wystąpił w wielu produkcjach, ale to dzięki serialowi „Strażnik Teksasu” zyskał międzynarodową sławę.

W 2005 roku aktor zdecydował się przejść na emeryturę. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnował z aktorstwa. Z branży wycofał się dopiero siedem lat później, po udziale w drugiej części „Niezniszczalnych”. Teraz jednak postanowił ponownie pokazać się na ekranach w produkcjach, które dzięki niemu zyskały na oglądalności.

Wielki powrót Chucka Norrisa

Niebawem na ekranach pojawi się nowa produkcja z udziałem Chucka Norrisa. Chodzi o film pt. „Agent Recon”, wyreżyserowany przez Dereka Tinga. Reżyser zaprosił do współpracy przy nim swojego najmłodszego syna, Dakota. Jako zadanie przydzielił mu wykonanie choreografii walk.

Kiedy premiera filmu?

Z zapowiedzi wynika, że premiera nowego filmu z Chuckiem Norrisem odbędzie się już 21 czerwca br. w USA na VOD. Póki co nie wiadomo, czy i kiedy widzowie w innych krajach będą mogli zobaczyć produkcję.

O czym będzie „Agent Recon”?

Główny wątek filmu stanowią działania tajnej wojskowej grupy zadaniowej, która odkryła pewne niewyjaśnione zaburzenia energetyczne na terenie Meksyku. Załodze zlecono wykonywanie eksperymentów z wykorzystaniem obcej technologii.

Członkowie grupy badawczej udają się na miejsce zdarzenia, gdzie dostrzegają dziwną istotę o niezwykłej, nadprzyrodzonej sile i prędkości poruszania. Postanawiają jednak nie poddawać się i trzech agentów mierzy się w walce z armią wojowników. Ich celem jest uratowanie ludzkości.

Miejmy nadzieję, że nowy film z Chuckiem Norrisem zadowoli fanów aktora. My już nie możemy się doczekać. A wy, jesteście ciekawi? Może za jakiś czas będzie dostępny wszędzie. To z pewnością wpłynie na jego oglądalność. Jak? Przekonamy się.

Anna Marciszewicz

Fot. film.org.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *