25 lipca, 2024
Kultura Lifestyle

Szybcy i wściekli 11 – powrót do korzeni? Znamy datę premiery

szybcy i wściekli 11
\\\"\\\"

Szybcy i wściekli to seria filmów akcji, która od kilkudziesięciu lat cieszy się dużą popularnością. Fabuła skoncentrowana jest na nielegalnych wyścigach samochodowych, napadach oraz szpiegostwie. Premiera 10 części filmu miała miejsce w maju 2023 roku. Nadchodzi więc pora na kolejną, której datę podał sam Vin Diesel.

Szybcy i Wściekli 11 – data premiery

Aktor Vin Diesel, wcielający się w główną postać Dominica Toretto ogłosił na swoim Instagramie dokładną datę pojawienia się 11 części filmu Fast & Furious, czyli Szybcy i wściekli. Okazuje się, że czasu zostało niewiele. Fani filmów akcji będą mogli usiąść wygodnie przed telewizorem i cieszyć się kolejną częścią tej serii już 4 kwietnia 2025 roku.

Ci, którzy nie wiedzieli, że Szybcy i wściekli 10 byli dopiero pierwszą częścią, dowiedzą się, że w drugiej części nasza szybka rodzina pokaże coś, czego jeszcze nie widzieli – stwierdził Vin Diesel na swoim Instagramie.

W dziesiątej części serii, której premiera w Polsce miała miejsce 19 maja 2023 roku, do stałej ekipy dołączyli Brie Larson jako Tess oraz Alan Richtson jako Aimes.

Fast & Furious 11 – jaki przewiduje budżet?

Jak poinformował dziennikarz, Jeff Sneider, 11 część filmu będzie kosztowała mniej niż 200 mln dolarów . Zdecydowano tak dlatego, że wraz ze wzrostem serii rósł także budżet, który w dziesiątej części wyniósł aż 340 milionów dolarów. To sprawia, że część wyemitowana w 2023 roku była jednym z najdroższych filmów, jakie powstały w Hollywood.

Dla porównania część dziewiąta kosztowała 200 milionów dolarów, podczas gdy sam oryginał Szybkich i wściekłych wyniósł zaledwie 38 milionów dolarów.

Ostatnia przejażdżka Vina Diesela?

Jeff Sneider za pośrednictwem portalu comicbook.com poinformował również, że nachodząca część będzie ostatnią z długoletniej serii wyścigów ulicznych. Tym samym 11 część powróci do korzeni serii, czego chce sam Vin Diesel. Według doniesień aktor powróci jako Dominic Toretto na ostatnią przejażdżkę, którą określa się jako kontynuację poprzedniej części.

Autor: Martyna Juruś

Fot. https://www.filmweb.pl/news/%22Szybcy+i+wściekli+11%22+wracają+do+korzeni.+Film+będzie+tańszy+i+mniejszy-153640

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *