Platforma streamingowa Max już dostępna w Polsce

max zastąpi hbo

Max, najnowszy serwis streamingowy, od 11 czerwca startuje w naszym kraju. Platforma umożliwia dostęp do wielu filmów i seriali, relacji z najważniejszych wydarzeń ze świata sportu, w tym także Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

W przypadku użytkowników HBO Max pakiety, ich ceny, uwzględniając w tym rabat 33% zniżki na zawsze, ustawienia funkcjonalności i terminy rozliczeń, automatycznie przenoszą się do Maxa.

Pakiety oferowane przez Maxa

Dla użytkowników w naszym kraju Max oferuje trzy różne pakiety: Podstawowy, Standardowy oraz Premium. Dostępne są też dwie opcje subskrypcji – miesięczna lub roczna. Oprócz tego serwis udostępnia bibliotekę pełną kanałów telewizyjnych. Spośród nich znajdziemy cały przekrój tematyki – od ogólnotematycznych, czy informacyjnych, poprzez lifestyle’owe i sportowe, na filmowych i dziecięcych kończąc.

Wszyscy użytkownicy dostaną również dostęp do oferty TVN-u. Stacje HBO, HBO 2 i HBO 3 mają być częścią pakietów Standard i Premium.

Wybór opcji dodatkowej “Kanały TV i sport” umożliwia korzystanie z następujących kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.

Co ważne, niezależnie od posiadanego pakietu, kanały i treści dostępne na żywo, mogą zawierać reklamy.

Co z dotychczasowymi użytkownikami HBO Max?

Obecni subskrybenci HBO Max po starcie Maxa zachowają do niego dostęp. Ich wcześniejsze profile, razem z historią oglądania, pełnymi danymi w sekcjach “kontynuuj oglądanie” i “moja lista”, będą widoczne na nowej platformie.

Pełne informacje o dostępie do serwisu Max dotychczasowi użytkownicy HBO Max otrzymają w wiadomości wysłanej na adresy e-mail, których używają do logowania się do serwisu. Mogą też sprawdzić to u dostawców subskrypcji.

Sylwia Zaroślińska

Fot. Shutterstock/rafapress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *