Marcin Dorociński zagra u boku gwiazdy „Deadpoola”

Wspaniałe wieści dla fanów Marcina Dorocińskiego. Aktor kontynuuje swoją świetną passę i wkrótce będziemy mogli go zobaczyć w kolejnej hollywódzkiej produkcji. Chodzi o film „Mayday”, w którego obsadzie znaleźli się Ryan Reynolds i Kenneth Branagh.

Marcin Dorociński się nie zatrzymuje i kontynuuje swój american dream. Po rolach w hollywódzkich superprodukcjach „Gambit Królowej” i „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” przyszedł czas na kolejny film za oceanem.

Kolejna hollywódzka przygoda Dorocińskiego

Chodzi o produkcję zatytułowaną „Mayday”, wspólne przedsięwzięcie studia Apple i Skydance Media. Tak polski aktor pisał na Instagramie podczas wylotu na plan zdjęciowy.

„Kolejną przygodę czas zacząć. Wygrałem kolejnego self-tape’a. Dla tych, co czuli niedosyt czasu ekranowego w „Mission: Impossible”, mam dobrą wiadomość. W kalendarzówce nowego projektu mam numer 3. A numer 1 i numer 2 mają… Uwaga, uwaga! Żartowałem. Nie mogę powiedzieć. Klauzula poufności. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki”.

Na szczęście poznaliśmy już więcej szczegółów dotyczących produkcji i wiemy, kto kryje się za tymi numerami, a są to naprawdę duże nazwiska. Okazuje się, że Marcin Dorociński wystąpi na planie „Mayday” u boku m.in. Ryana Reynoldsa oraz Kennetha Branagha! Ale gwiazdy „Deadpoola” i „Oppenheimera” to nie wszystko. Jak podał portal Deadline, w obsadzie filmu znaleźli się także Maria Bakalova („Kolejny film o Boracie”), Lovell Adams-Grey („Twardzielka”) oraz Clark Johnson („S.W.A.T. Jednostka specjalna”).

Komentarz polskiego aktora był krótki:

„Warto było nagrać (i przegrać) te 1200 self tape’ów. By być numerem trzy. A kiedy numerem jeden jest Ryan Reynolds, a numerem dwa sir Kenneth Branagh to chyba lipy nie ma?” – napisał na Instagramie.

Co wiemy o filmie „Mayday”?

Co jeszcze wiemy o „Mayday”? Ma to być film przygodowy w reżyserii Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daley’a. To już uznane nazwiska, mają na koncie takie produkcje jak „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” oraz „Wieczór gier”. Mimo że nie znamy jeszcze fabuły filmu, pewnie możemy spodziewać się dużej dawki szalonej akcji przyprawionej scenami komediowymi.

Główne zdjęcia do filmu „Mayday” ruszyły 4 marca w Montrealu. Marcin Dorociński wyleciał do Kanady już pod koniec lutego, co potwierdza, że jest ważnym elementem produkcji. Na razie nie znamy daty premiery filmu.

Piotr Słyszyński

fot. Well.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *