Koncerty – kwiecień 2024. Kto wystąpi w Polsce?

derulo w Polsce

W kwietniu zobaczymy koncerty wielu artystów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Na scenie możemy spotkać wykonawców różnych gatunków muzycznych, od rocka i popu po jazz i muzykę klasyczną. Sprawdź, kto wystąpi w najbliższych tygodniach.

Koncerty to magiczne wydarzenia, które zapewniają nam wyjątkowe muzyczne doznania. W tym miesiącu można spodziewać się różnorodnych wydarzeń muzycznych w całej Polsce, od kameralnych koncertów w małych klubach po imponujące spektakle na arenach. Dlatego nie czekaj dłużej i znajdź koncert, który Cię interesuje! Przeżyj niezapomniane chwile w towarzystwie największych hitów wykonywanych przez kultowych artystów. Poniżej prezentujemy najciekawsze koncerty, które odbędą się w kwietniu.

Co ważne, w tekście umieszczamy propozycje, na które dostępne są bilety. Z tego powodu nie wspominamy choćby o Dawidzie Kwiatkowskim i duecie Kwiat Jabłoni. Oni także zagrają w kwietniu, ale wejściówki na ich koncerty są już wyprzedane.

Koncerty kwiecień 2024 – polscy artyści

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Od lat nieustannie eksperymentuje ze swoim artystycznym wizerunkiem, udowadniając swoją muzyczną wszechstronność. Z okazji 30-lecia na scenie Chylińska ogłosiła właśnie ogólnopolską trasę koncertową – Kiedyś do Ciebie wrócę.

Była wokalistka formacji O.N.A., zaplanowała osiem koncertów, z czego cztery już się odbyły. Chylińska zaśpiewała dla fanów m.in. w Warszawie czy Poznaniu. Najbliższy koncert już 14 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie. Jeszcze w tym samym miesiącu czekają ją występy w Krakowie oraz Katowicach.

Polscy artyści – kto jeszcze zagra?

Każdy zna takie przeboje jak: Co mi Panie dasz czy Józek nie daruje Ci tej nocy. Tymczasem zespół BAJM świętuje 45-lecie istnienia zespołu. Podczas trasy usłyszymy największe przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy. W kwietniu Beata Kozidrak ze swoją ekipą zaśpiewają w Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Young Leosia to raperka młodego pokolenia, która dorobiła się wielu sympatyków zwłaszcza wśród młodzieży. Jej największe hity Szlanki i Jungle Girl przekroczyły barierę 40 milionów odsłon w serwisie YouTube. 25-latka zaprezentuje się 26 kwietnia w Klubie Energy 2000 w Przytkowicach podczas Hip-Hop Night.

Koncerty kwiecień 2024 – zagraniczni artyści

Na ten koncert czekały rzesze miłośników popowej muzyki. 10 kwietnia na warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się jedyny koncert w Polsce Jasona Derulo. Amerykanin promuje bowiem swój najnowszy album zatytułowany Nu King. Derulo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na światowym rynku muzycznym. Co ciekawe przed międzynarodową gwiazdą wystąpi Blanka – reprezentantka Polski podczas Eurowizji 2023.

Pozostajemy w klimatach konkursowych. Trwa europejska trasa Mahmooda, mający egipskie korzenie Włoch wystąpił na Eurowizji dwukrotnie. Był to dla niego udany czas, bo zajął odpowiednio drugie i szóste miejsce. W tym roku również próbował swoich sił we włoskich eliminacjach z utworem Tuta gold, ale tym razem musiał obejść się smakiem. Raper i autor piosenek wystąpi 22 kwietnia 2024 w warszawskiej Stodole.

Do Polski zawita również lider legendarnego rockowego zespołu HIM  – Ville Valo. Fin po rozpadzie zespołu postanowił skupić się na karierze solowej. W styczniu ukazała się płyta artysty, którą promuje podczas trasy koncertowej. Wystartuje ona 4 kwietnia w Atenach, a u nas Valo wystąpi 13 kwietnia w Katowicach. Natomiast jako gość pojawi się grupa Zetra.

Autor: Łukasz Brajczewski

Fot. https://www.livenation.pl/artist-jason-derulo-76866

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *