Koncerty – czerwiec 2024. Kto wystąpi w Polsce?

W czerwcu będziemy mieli okazję zobaczyć koncerty wielu artystów, od rocka i popu, po jazz i muzykę klasyczną. Sprawdźmy, kto wystąpi w najbliższych tygodniach na naszych scenach.

Koncerty to magiczne wydarzenia, które zapewniają nam wyjątkowe muzyczne doznania. W tym miesiącu można spodziewać się różnego rodzaju wydarzeń muzycznych w całej Polsce. Od kameralnych koncertów w małych klubach, po imponujące spektakle na arenach. Dlatego nie czekaj dłużej i znajdź koncert, który cię interesuje! Poniżej prezentujemy najciekawsze występy, które odbędą się w czerwcu.

Koncerty w czerwcu – polscy artyści

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! 31-latek wystąpi w czterech miastach: Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Chorzowie. Na koncerty szykowane są specjalne sceny, przy ich konstrukcjach pracuje około 1500 osób! Bilety znajdziecie TUTAJ.

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło to bezdyskusyjnie największe tego typu przedsięwzięcie w historii branży muzycznej w Polsce i jedno z największych w Europie. Jest to wyjątkowo duże wyzwanie pod względem logistycznym i organizacyjnym. Z uwagi na harmonogram prac – kiedy Dawid wchodzi na scenę w jednym mieście, my jesteśmy już w trakcie budowy drugiego setu konstrukcji w kolejnym.

Michał Fałat, producent trasy i prezes agencji East Eventz dla biura prasowego Sony Music.

Siedlce w tym miesiącu będą bawić się w klimatach hiphopowych. Po udanym zeszłorocznym Hip-Hop Festival Siedlce, na którym pojawiło się ponad 5 tysięcy osób, organizatorzy postanowili ponownie zorganizować imprezę. Tym razem z nową nazwą i koncepcją, ponieważ Before Festival 2024 potrwa dwa dni i zobaczymy większą liczbę artystów. Aktualnie line-up tworzą m.in. Kacperczyk, Kizo, Kukon, Problem czy Szpaku. Bilety znajdziecie TUTAJ.

Koncerty w czerwcu – zagraniczni artyści

Orange Warsaw Festival to od kilkunastu lat najważniejsze wydarzenie muzyczne i kulturalne Warszawy oraz idealne rozpoczęcie festiwalowego lata. Każda edycja jest świętem muzyki, skupiającym dziesiątki tysięcy fanów i eklektyczny line-up. W ciągu dwóch dni zobaczymy gwiazdy zarówno z Polski, jak i zza granicy. Na scenie pojawią się m.in. The Prodigy, Nicki Minaj, Jessie Ware, Kwiat Jabłoni czy Mrozu. Bilety znajdziecie TUTAJ.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take” i wiele innych kultowych utworów. Artysta wystąpi w Gdańsku i Łodzi. Na koncert w Atlas Arenie wejściówki kupicie TUTAJ.

Japońskie adeptki kawaii metalu zobaczycie 18 czerwca w Warszawie. Będzie to ich pierwszy headlinerski koncert w naszym kraju. Są ekscentryczne i pewne siebie, a ich miks alt-metalu, trance’u oraz j-popu wręcz ekspresowo dał artystkom tysiące fanów na całym świecie! Artystki z Tokio przyjeżdżają do Polski w ramach promocji tegorocznego albumu, „The Other One”. Bilety na Babymetal znajdziecie TUTAJ.

Łukasz Brajczewski

Fot. Andrew Toth

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *