Iga Świątek ambasadorką Lego. Co wiemy o współpracy?

lego światek
\"\"

Iga Świątek to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportsmenek w Polsce. Tenisistka z Raszyna wykorzystuje popularność, biorąc udział w kolejnych akcjach promocyjnych. Tym razem wspiera duńskiego giganta na rynku zabawek. Co wiemy o tej współpracy?

9 stycznia 2024 roku, czyli zaledwie dzień po finale United Cup, Iga Świątek ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Lego. Jednak liderka rankingu WTA nie będzie twarzą marki na całym świecie, a jedynie w naszym kraju. Na razie nie wiadomo, co dokładnie będzie należało do obowiązków nowej ambasadorki marki, ale zapewne przekonamy się o tym wkrótce.

Czy powstanie nowy zestaw Lego z Igą Świątek? Być może. Jednak internauci już teraz wrzucają różne wariacje ewentualnego zestawu. Przyjrzyjmy się tym propozycjom.

Niewykluczone też, że nasza najlepsza tenisistka pojawi się także w rodzimej edycji teleturnieju Lego Masters. Jednak na razie tenisistka zapowiada w swoich social mediach jedynie Jeszcze więcej klocków LEGO!

Iga Świątek i umowa z Porsche

Stosunkowo niedawno, bo jeszcze w 2023 roku Świątek została ambasadorką marki Porsche w Polsce. Dołączenie do grona przyjaciół niemieckiego producenta wywołało niemałe poruszenie w świecie mediów. Współpraca osiągnęła wizerunkowy sukces m.in. dzięki wspaniałej sesji zdjęciowej polskiej tenisistki na tle Porsche Taycana. Do tego popularnym tematem wśród obserwatorów było także nawiązanie do słynnej nagrody za turniej WTA w Stuttgarcie, którą były dwa samochody niemieckiej marki. Sama Świątek nawiązywała do tego wydarzenia w swoich social mediach.

Iga Świątek współpracuje z wieloma markami

Niedawno magazyn Forbes ogłosił drugi raz z rzędu Igę Świątek najlepiej zarabiającą sportsmenką na świecie. W ubiegłym roku tenisistka zarobiła łącznie ponad 20 milionów dolarów.

Świątek pracuje z wieloma, głównie luksusowymi, markami. Nic dziwnego. W końcu to obecnie najpopularniejsza Polka na świecie. Ponadto jest bardzo lubiana przez konsumentów. Do tej pory ma nieskalaną żadną aferą reputację, dobry PR, a także świetnie odnajduje się w materiałach promocyjnych. Poniżej wymieniamy jej największych partnerów:

  • PZU
  • Porsche Polska
  • On
  • Visa
  • Tecnifibre
  • Rolex
  • Infosys

Teraz do tego zacnego grona dołącza Lego Polska.

Autor: Artur Różański

Fot. Lego

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *