Co nowego w uniwersum Marvela?

nowości Marvela

Fani Marvela mogą zacierać ręce, bo szykują się ekscytujące wydarzenia! Studio zaplanowało na 2024 rok premiery kilku filmów i seriali, które z pewnością rozgrzeją fanów do czerwoności.

Fot. Pixabay

Na co możemy się zatem liczyć?

Filmy:

Madame Web (14 lutego 2024): tajemnicza mutantka o imieniu Cassandra Webb, posiadająca zdolność widzenia przyszłości, wkracza na ekrany kin. W główną rolę wcieli się Dakota Johnson.
Deadpool 3 (26 lipca 2024): uwielbiany przez fanów antybohater powraca w kontynuacji swoich przygód. Tym razem do Deadpoola (Ryan Reynolds) dołączy Wolverine (Hugh Jackman)!
Kraven the Hunter (30 sierpnia 2024): jeden z najgroźniejszych przeciwników Spider-Mana, Kraven Łowca (Aaron Taylor-Johnson), staje się protagonistą własnego filmu.
Venom 3 (8 listopada 2024): kontynuacja historii symbionta Venoma (Tom Hardy) i jego gospodarza Eddiego Brocka.

Seriale:

Echo (9 stycznia 2024): spin-off serialu „Hawkeye” skupia się na Mai Lopez (Alaqua Cox), głuchej dziewczynie wyszkolonej przez Clinta Bartona.
Agatha: Coven of Chaos (wiosna 2024): czarownica Agatha Harkness (Kathryn Hahn) powraca w spin-offie serialu „WandaVision”.

Fot. Sony Pictures

W 2024 roku możemy również spodziewać się premiery animowanych seriali:

Marvel Zombies: alternatywna rzeczywistość, w której superbohaterowie zostali zarażeni wirusem zombie.
Spider-Man: Freshman Year: młodość Petera Parkera/Spider-Mana opowiedziana w animowanej formie.

Rok 2024 z pewnością będzie należał do Marvela! Mnogość premier filmowych i serialowych zapewni fanom rozrywkę na najwyższym poziomie. Szykujmy się na sporą dawkę akcji, humoru i emocji!

O czym warto pamiętać: Daty premier mogą ulec zmianie. Studio Marvel może również ogłosić nowe projekty, o których na razie nic nie wiemy. Dlatego bądźcie na bieżąco!

Śledźcie nasz portal, aby być na bieżąco z informacjami o nadchodzących premierach Marvela. Już teraz zapraszamy do dyskusji w komentarzach – na który film lub serial czekacie najbardziej?

Autor: Paulina Emilia Jedlińska

Fot. 20th Century Fox

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *