Akcja charytatywna Dawida Podsiadło. Rusza trasa stadionowa

Dawid podsiadło koncert charytatywny

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło jest zdecydowanie największym wydarzeniem muzycznym w skali naszego kraju. Tym razem jednak oprócz samych koncertów na fanów czeka dodatkowa atrakcja. Sprawdź, gdzie odbędą się najbliższe występy gwiazdy pop.

Dawid Podsiadło jest nie tylko wokalistą, ale także kompozytorem i autorem tekstów. W 2012 roku został zwycięzcą finału drugiej edycji programu X Factor. Artysta otrzymał wiele nagród, aż 12-krotnie był laureatem Fryderyków.

Popularność Podsiadły od kilku lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Artysta regularnie koncertuje, a od 2019 rozpoczął występy stadionowe. Po raz pierwszy rekordową dla polskiego muzyka publiczność zgromadził na Stadionie Narodowym w 2019 r., występując w duecie z raperem Taco Hemingwayem.

W zeszłym roku odbył się koncert Podsiadły na PGE Narodowym, który zgromadził aż 80 tys. fanów. Koncert odbył się na specjalnej scenie 360, dzięki czemu więcej osób mogło dokładnie śledzić poczynania swojego idola.

Kolejna trasa stadionowa Dawida Podsiadło

Już 1 czerwca rusza kolejna trasa stadionowa Dawida Podsiadło. W Gdańsku, Poznaniu oraz Chorzowie artysta wystąpi nawet dwukrotnie. Pierwsze dwa koncerty odbędą się w Arenie Gdańsk. Następnie przyjdzie kolei na stadion w Poznaniu. Kolejnym miejscem będzie Stadion Śląski w Chorzowie, zaś ostatnia na trasie jest Arena we Wrocławiu.

Ostatnie sztuki biletów pojawiły się w sprzedaży w dniu urodzin wokalisty, 23 maja. Wiadomo więc, że i tym razem występ gwiazdy cieszy się dużym zainteresowaniem, bo aż ok. pół miliona fanów. To zdecydowanie niepodważalny rekord.

Akcja charytatywna

Podsiadło przygotował także dla swoich fanów dodatkową niespodziankę w postaci kameralnego spotkania przed rozpoczęciem koncertu. Jednak, aby móc wziąć w nim udział, należy wylicytować specjalne zaproszenie na aukcji charytatywnej. Artysta chce w ten sposób wspomóc Polską Akcję Humanitarną. Tak więc fani wokalisty będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym.

Anna Marciszewicz

Fot. Jakub Walasek/REPORTER/East News

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *